Уважаеми Родители, От Софийска вода съобщиха, че четвъртък /18.09.2025г./ в детската градина няма да има вода от 10.00ч до 16.00ч. Много моля ,който има възможност да задържи детето вкъщи. Директор на ДГ 84- Нели Николова
Защита на Вашите данни
Ние събираме и обработваме Вашите лични данни. За осигуряване на правата ви по GDPR, молим за Вашето съгласие. Ще използваме данните за осигуряване на по-доброто Ви преживяване на нашият сайт. Ако натиснете бутона Приемам, ще дадете съгласието си